sobota, 24 stycznia 2015

W PIGUŁCE- PRZECZYTAJ, A ZROZUMIESZ . (O blogu )

Hermiona "córką" Lorda Voldemorta, w zasadzie to Toma Riddle'a . 
ALE nie jest to blog, w którym Hermiona dowiaduje się o swoim pochodzeniu w siódmym roku nauki. Historia jest trochę bardziej poplątana . Otóż:
Przed rozpoczęciem siódmej klasy Śmierciożercy znajdują Hermionę, zabierając ją do Czarnego Pana.  On z niewyjaśnionych nikomu przyczyn zamiast ją torturować i zabić przyjmuje ją w rezydencji i usypia. Wkrótce wraz z Severusem budzą ją, tłumacząc jej, że ktoś rzucił w nią zaklęcie i że tak naprawdę ona jest jego córką. Hermiona wierzy  im, stając się Ślizgonką. Czarny Pan nie ma wobec niej i jej przyjaciół " z poprzedniego życia" złych zamiarów. Wszystkie te wojny były powodem porwania Alice, jego żony. Niesłusznie oskarżył o to Zakon, którego niczego nieświadomy zrobił z niego potwora. Tomowi udaje się załagodzić jednak konflikt. Śmierciożercy muszą pożegnać się z swoją paskudną nazwą i przyzwyczaić do innego życia- bez tortur i zabijania. Riddle w tej sprawie jest bardzo zasadniczy. :

" Od teraz nie zabijamy i nie krzywdzimy. Staramy się naprawić swoją reputacje. Kto się do tego nie dostosuje zostanie ukarany. Prosta zasada; zabijasz kobiete- ja cie okalecze, potorturuje a gdy będziesz błagał o śmierć po pewnym czasie spełnie twoje żądanie."

Więc.. nasuwają się pytania ; do czego jest potrzebna Hermiona..? Czy dowie się prawdy o swoim wcześniejszym życiu ? Czy czarodzieje zapomną o latach zła? Jaką karę poniesie Tom? .
I najważniejsze... kto nienawidzi aż tak Toma, że porwał jego miłość, Alice ?
A... no i chyba najłatwiejsze pytanie ; skąd tu Dramione?


``Miaa

7 komentarzy:

 1. Zrób zakładkę SPAM tak ślicznie proszę *-*
  Tymczasem napisze tutaj, jeśli nie chcesz to przepraszam :)
  Co jesteś w stanie poświęcić dla miłości? Ile dasz aby zdobyć wymarzoną pracę? Jakie będę konsekwencje? Kilka niedomówień, kilka kłamstw i wszystko się skończyło. Jak możesz teraz wejść w jego idealne życie z butami? Musisz. Jeśli chcesz zobaczyć jak zaczął się ich koniec to wejdź na www.czydalejmniekochasz.blogspot.com
  Pozdrawiam, Nicolette

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spamu nie zrobię. >.<
   To proste: Ci, co czytają i pozostawiają ślad w postaci komentarza wiedzą, że i ja ich blogi czytam. Te blogi mam w polecanych i je komentuje. :D
   Zakładki nie.mam zamiaru robić.

   Usuń
 2. "" Od teraz nie zabijamy i nie krzywdzimy. Staramy się naprawić swoją reputacje. Kto się do tego nie dostosuje zostanie ukarany. Prosta zasada; zabijasz kobiete- ja cie okalecze, potorturuje a gdy będziesz błagał o śmierć po pewnym czasie spełnie twoje żądanie."" - Tom na twoim blogu chyba zwariował. Jak to BEZ ZABIJANIA? Nie będzie trupów? "Mamo mam zamiar wypłakać wszystkie chusteczki jak jutro będziesz wracać z pracy kup jeszcze kilka...set paczek" Chciaż czekaj, czekaj... Skoro on by i torturował i zabił, to czy on nie złamał by swojego prawa? HA! No i wtedy to kto by go ukarał? Hm..???
  Pozdrawiam Dora <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tom chce ich nauczyć posłuszeństwa.
   Dla niego nie ma nic w tym dziwnego.
   Najlepszą obroną jest...atak. . ;D

   Usuń
 3. Ciekawe naprawdę. Zapowiada się ekstra historia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Theme by Mia